4 Ocak 2010 Pazartesi

Bu Site Yine Hediye Dağıtmaktadır www.sonmodayiz.biz

http://www.sonmodayiz.biz/2010/01/bu-site-gene-hediye-dagitmaktadir.html


diğer hediyeler için hemen ziyaret edin...

Bu Site Gene Hediye Dağıtmaktadır
Oca 2, 2010 Yazar: sonmoda | Etiketler: Avon, Avon Ruj, Hediyeler, Maybelline Kapatıcı, Pastel Volume Express Maskara, Stila Maskara, vichy, Vishy Ürünleri

Bu sefer hediyelerimi birden fazla kişiye veriyorum. Hatta hediyelerinizi siz seçeceksiniz.

Yanlız bu sefer kuralları değiştirdim ama gene çok zor olamayacak Öncelikle aşşağıdaki dokuz ojeden iki tane seçiyorsunuz.

1-Beyaz oje;2-Simli beyaz oje;3-Dore oje;4-Yavruağzı oje;5-Pembe oje;6-Kırmızı oje;7-Bordo oje;8-Yeşil oje;9-Mavi oje;Oje seçiminizi bitirdiyseniz aşağudaki ürünlerden ikisini seçiniz. Hediye olarak sadece birini vereceğim ama kazanan kişiler aynı hediyeyi isterlerse diğer seçiminizi gönderme fırsatım olsun istiyorum.

a-Avon pembe ruj, göründüğünden daha koyu bir pembe;b-Pastel Volume Express Maskara;c-Maybelline kapatıcı ivory;d-Stila siyah maskara;Seçiminiz bittiyse aşağıda ki stickerlardan bir adet seçiniz.

x-Duvar için kedili sticker;y-Duvar için sevgili sticker;z-Duvar için Çinli sticker;Sticker seçiminiz bittiğinde aşşağıdaki testerlardan birini seçin;

p-Vichy Myokine Zone Peri;q-Vichy Myokine Decontract;r-Vichy Myokine Fusso Night;s-Yüz temizleme jeli ve vücut kremi, ikiside 15 mlEvet bütün seçimleriniz bitti artık, kodlarını aklınızın bir köşesine kaydettiniz.

Blog sahibi iseniz;

- Sağ taraftaki facebook tuşuyla beni facebook listenize eklemenizi

- Beni takip etmenizi,

- Blogunuzda bahsetmenizi,

- En son olarakta seçtiğiniz hediyelerin önlerinde kodları yorumunuza eklemenizi istiyorum.

Blog Sahibi değilseniz;

- Facebook tuşuyla beni facebook listenize eklemenizi,

- İzleyicim olmanızı

- Ve en tabii olarakta seçtiğiniz hediyelerin önlerindeki kodları yorumunuza eklemenizi istiyorum.

Geçen sefer yarışmayı bir blog sahibi kazandı pazartesi günü yollayacağım ama bu sefer madem ki üç ayrı hediye veriyorum en az biri blog sahibi olmayan birine gitsin istiyorum. Eğer üçü de blog sahibine giderse bir daha çekiliş yapıp birini blog sahibi olmayan birine vereceğim.

Bu arada aslında size vermek için yurtdışından hediyeler seçmiştim ama henüz elime geçmediler. Sizin için bunları seçtim ama bu biter bitmez onları da blogum da dağıtmaya söz veriyorum.Bu da demek oluyor ki yeni bir yarışma daha var

Yarışma 1 Şubat’ta bitecek. Yazı yorumlara açılmıştır

PS: Facebookunuz yoksa canınız sağolsun Katılımları yine de sayacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder